Kraunasi ...

Sertifikato galiojimo periodas

Mokami sertifikatai yra išduodami 1 metams. Užsakymo metu galite pasirinkti ir ilgesnį paslaugos periodą – 2 arba 3 metus. Tuomet paslauga galios visą apmokėtą periodą iki 3 metų, bet jums išduotas viešas sertifikato raktas (CRT failas) galios tik 13 mėnesių. Kol paslauga galioja, savitarnos sistemoje galite nemokamai išsiimti naują viešą raktą, kuris galios 13 mėnesių nuo išdavimo arba iki paslaugos galiojimo termino. Nepriklausomai nuo to, sertifikatus perkate ir apmokate kas 1 ar kas 3 metus, išsiimant naują viešąjį raktą su įmonės arba išplėstiniu patikrinimu kasmet reikia atlikti visas patikrinimo procedūras.

Pirkdami sertifikatus ilgesniam kaip 1 metų periodui, išvengiate papildomų pirkimo procedūrų ateityje ir užsitikrinate šiandieninę paslaugos kainą ateičiai. Pastaruosius keletą metų, kai sertifikavimo centrai keisdavo kainas, jos tik didėjo, ir ši tendencija išlieka.

Geriausia kaina

Visada suteiksime tą patį sertifikatą pigiausiai Lietuvoje

Sėkmingas patikrinimas

Suteiksime pagalbą, kad sėkmingai užbaigtumėte savo įmonės patikrinimą

Tikrai veiks

Rekomenduotas sertifikatas veiks Jūsų serveryje, arba nemokamai išduosime kitą

Plačiau apie mūsų garantijas

Perkate sertifikatus kitur?
Pateiksime geresnį pasiūlymą.

Parašykite, kur perkate SSL sertifikatus geresnėmis sąlygomis, ir per 8 darbo valandas pateiksime dar geresnį pasiūlymą.

Dėkodami už pagalbą nuolat išlaikyti geriausias kainas ir sąlygas rinkoje, patikrinsime Jūsų serverio raktų saugumą bei TLS konfigūraciją ir pateiksime HTTPS saugumo ataskaitą visiškai nemokamai (įprasta kaina 60,00€).

Registrų centras
Informacinės visuomenės plėtros komitetas
Teltonika
Alna Business Solutions