Kraunasi ...

Svetainės turinio skenavimas

Visą sertifikato galiojimo laikotarpį kasdien skenuojama sertifikatą naudojanti interneto svetainė. Radus kenkėjiško kodo kliento svetainėje (pvz.: svetainė nulaužta, kodas įterptas per komentarų formą ar pan.), iš karto informuojamas svetainės savininkas.

Skaityti toliau

PRO & EV Serverio saugumo auditas

Su visais PRO ir EV sertifikatų planais kas savaitę patikrinamas svetainę aptarnaujantis serveris, ar jis nėra pažeidžiamas per atidarytus prievadus, ar nepriima duomenų bazių komandų (angl. SQL injections), nepažeidžiamas per XSS atakas ir pan.

Skaityti toliau

PRO ECC algoritmas

Visi šiuolaikiniai SSL sertifikatai pasirašomi RSA SHA-2 algoritmu. PRO planų SSL sertifikatai gali būti pasirašomi ir ECC algoritmu. ECC algoritmas garantuoja tą patį saugumą su trumpesniu raktu. Trumpesni raktai veikia greičiau. Tačiau ne visi įrenginiai juos palaiko.

Skaityti toliau

Tikrai veiks

Rekomenduotas sertifikatas veiks Jūsų serveryje, arba nemokamai išduosime kitą

Lengva įdiegti

Sertifikatą įsidiegsite į savo hostingo serverį per 15 minučių, arba jį nemokamai įdiegsime mes

Geriausia kaina

Visada suteiksime tą patį sertifikatą pigiausiai Lietuvoje

Plačiau apie mūsų garantijas

Perkate sertifikatus kitur?
Pateiksime geresnį pasiūlymą.

Parašykite, kur perkate SSL sertifikatus geresnėmis sąlygomis, ir per 8 darbo valandas pateiksime dar geresnį pasiūlymą.

Dėkodami už pagalbą nuolat išlaikyti geriausias kainas ir sąlygas rinkoje, patikrinsime Jūsų serverio raktų saugumą bei TLS konfigūraciją ir pateiksime HTTPS saugumo ataskaitą visiškai nemokamai (įprasta kaina 60,00€).

VMI