Kraunasi ...

Sertifikato galiojimo periodas

Mokami sertifikatai yra išduodami 1 metams. Užsakymo metu galite pasirinkti ir ilgesnį paslaugos periodą – 2 arba 3 metus. Tuomet paslauga galios visą apmokėtą periodą iki 3 metų, bet jums išduotas viešas sertifikato raktas (CRT failas) galios tik 13 mėnesių. Kol paslauga galioja, savitarnos sistemoje galite nemokamai išsiimti naują viešą raktą, kuris galios 13 mėnesių nuo išdavimo arba iki paslaugos galiojimo termino. Nepriklausomai nuo to, sertifikatus perkate ir apmokate kas 1 ar kas 3 metus, išsiimant naują viešąjį raktą su įmonės arba išplėstiniu patikrinimu kasmet reikia atlikti visas patikrinimo procedūras.

Pirkdami sertifikatus ilgesniam kaip 1 metų periodui, išvengiate papildomų pirkimo procedūrų ateityje ir užsitikrinate šiandieninę paslaugos kainą ateičiai. Pastaruosius keletą metų, kai sertifikavimo centrai keisdavo kainas, jos tik didėjo, ir ši tendencija išlieka.

Svetainės turinio skenavimas

Visą sertifikato galiojimo laikotarpį kasdien skenuojama sertifikatą naudojanti interneto svetainė. Radus kenkėjiško kodo kliento svetainėje (pvz.: svetainė nulaužta, kodas įterptas per komentarų formą ar pan.), iš karto informuojamas svetainės savininkas.

Skaityti toliau

PRO & EV Serverio saugumo auditas

Su visais PRO ir EV sertifikatų planais kas savaitę patikrinamas svetainę aptarnaujantis serveris, ar jis nėra pažeidžiamas per atidarytus prievadus, ar nepriima duomenų bazių komandų (angl. SQL injections), nepažeidžiamas per XSS atakas ir pan.

Skaityti toliau

PRO ECC algoritmas

Visi šiuolaikiniai SSL sertifikatai pasirašomi RSA SHA-2 algoritmu. PRO planų SSL sertifikatai gali būti pasirašomi ir ECC algoritmu. ECC algoritmas garantuoja tą patį saugumą su trumpesniu raktu. Trumpesni raktai veikia greičiau. Tačiau ne visi įrenginiai juos palaiko.

Skaityti toliau

Geriausia kaina

Visada suteiksime tą patį sertifikatą pigiausiai Lietuvoje

Sėkmingas patikrinimas

Suteiksime pagalbą, kad sėkmingai užbaigtumėte savo įmonės patikrinimą

Tikrai veiks

Rekomenduotas sertifikatas veiks Jūsų serveryje, arba nemokamai išduosime kitą

Plačiau apie mūsų garantijas

Perkate sertifikatus kitur?
Pateiksime geresnį pasiūlymą.

Parašykite, kur perkate SSL sertifikatus geresnėmis sąlygomis, ir per 8 darbo valandas pateiksime dar geresnį pasiūlymą.

Dėkodami už pagalbą nuolat išlaikyti geriausias kainas ir sąlygas rinkoje, patikrinsime Jūsų serverio raktų saugumą bei TLS konfigūraciją ir pateiksime HTTPS saugumo ataskaitą visiškai nemokamai (įprasta kaina 60,00€).

VMI