Kraunasi ...

Svetainės turinio skenavimas

Visą sertifikato galiojimo laikotarpį Norton serveriai kasdien skenuoja sertifikatą naudojančią interneto svetainę. Radus kenkėjiško kodo kliento svetainėje (pvz.: svetainė nulaužta, kodas įterptas per komentarų formą ar pan.), iš karto informuojamas svetainės savininkas. Išsamiau.

PRO ir EV: Serverio saugumo auditas

Su visais PRO ir EV sertifikatų planais Norton kas savaitę patikrina svetainę aptarnaujantį serverį, ar jis nėra pažeidžiamas per atidarytus prievadus, ar nepriima duomenų bazių komandų (angl. SQL injections), nepažeidžiamas per XSS atakas ir pan. Išsamiau.

PRO: DSA ir ECC algoritmai

Visi šiuolaikiniai SSL sertifikatai pasirašomi RSA algoritmu. PRO planų SSL sertifikatai gali būti pasirašomi ir naujesniais DSA bei ECC algoritmais. ECC algoritmas garantuoja tą patį saugumą su trumpesniu raktu. Trumpesni raktai veikia greičiau, ypač telefonuose ir kituose mažesnės galios įrenginiuose.

Lietuvos paštas
Maxima
Lesto
Ryšių reguliavimo tarnyba - CERT-LT

Perkate SSL sertifikatus kitur?
Pateiksime geresnį pasiūlymą.

Parašykite, kur Lietuvoje perkate SSL sertifikatus už mažesnę kainą, ir per 8 darbo valandas pateiksime dar geresnį pasiūlymą.

Dėkodami už pagalbą nuolat išlaikyti geriausias kainas rinkoje, patikrinsime Jūsų serverio raktų saugumą bei TLS konfigūraciją ir pateiksime HTTPS saugumo ataskaitą visiškai nemokamai (įprasta kaina 60,00€).

Tikrai veiks

Rekomenduotas sertifikatas veiks Jūsų serveryje, arba nemokamai išduosime kitą

Lengva įdiegti

Sertifikatą įsidiegsite į savo hostingo serverį per 15 minučių, arba jį nemokamai įdiegsime mes

Geriausia kaina

Visada suteiksime tą patį sertifikatą pigiausiai Lietuvoje

Plačiau apie mūsų garantijas