Atnaujinimas – re-issue

Viešas sertifikato raktas (CRT) yra el. dokumentas. Jį galite atnaujinti (angl. re-issue) nemokamai, kiek tik reikia, visą SSL sertifikato paslaugos galiojimo laikotarpį. CRT atnaujinimas skirtas tiems atvejams, kai norite pakeisti privatų raktą, SAN adresus ir pan.

Naujas CRT galioja iki SSL sertifikato paslaugos galiojimo pabaigos, bet ne ilgiau kaip 13 mėnesių. Jei užsisakėte SSL sertifikatą ilgesniam kaip 1 metų periodui, kasmet turėsite nemokamai išsiimti naują CRT. Savitarnos sistemoje paslaugos puslapyje spauskite Išduoti naują sertifikatą.

Pratęsimas – renew

SSL sertifikato paslaugos pratęsimas (angl. renew) yra paslaugos galiojimo datos pratęsimas. Po pratęsimo nauji CRT turės naują, tolimesnę galiojimo datą. Likus 30 dienų iki sertifikato galiojimo pabaigos, gausite paslaugos pratęsimo sąskaitą. Norėdami pratęsti sertifikatą, apmokėkite ją. Jei norite nepratęsti to paties sertifikato ir naudotis kitokiu, šios sąskaitos neapmokėkite ir užsisakykite naują sertifikatą.

SSL sertifikato ir CRT tiek atnaujinimo, tiek pratęsimo komandos gali būti vykdomos tik su tuo pačiu domenu (adresu) ir tuo pačiu įmonės pavadinimu. Pavyzdžiui, jei adresas pasikeitė iš www.kriptografija.lt į kriptografija.lt, sertifikato negalima nei atnaujinti, nei pratęsti – įkėlus naują CSR, sertifikato išdavimas bus iš karto atmestas. Keičiantis adresui arba įmonės pavadinimui, reikia užsisakyti naują SSL sertifikatą.