Jei nėra techninių galimybių sugeneruoti privatų raktą ir CSR serveryje, kuriame bus naudojamas sertifikatas, tai galite atlikti savo kompiuteryje. Kad SSL sertifikatas neprarastų savo saugumo, turite labai atsakingai pasirinkti tam naudojamus įrankius. Taip pat turite saugiai perkelti privatų raktą į serverį. Plačiau apie saugumo rizikas: Ar galite man sugeneruoti CSR?

Jei SSL sertifikatą naudosite Windows serveryje, turėkite omenyje, kad Windows operacinė sistema nesuteikia jokių įrankių privataus rakto importavimui atskirai nuo viešo rakto. SSL sertifikato viešąjį raktą gausite .cer arba .crt faile, kuriame nebus privataus rakto. Kad galėtumėte įdiegti SSL sertifikatą į serverį, turėsite patys susigeneruoti PFX failą. Tai yra ne vieno žingsnio procedūra, reikalaujanti įsidiegti papildomą programą. Jei CSR susigeneruotumėte pačiame Windows serveryje, gautą viešą raktą galėtumėte diegti į serverį be papildomų darbų.

Saugiausias būdas sugeneruoti CSR asmeniniame kompiuteryje – įsidiegti OpenSSL programą. Tuomet CSR generuojamas kaip Linux serveryje.

Neturint galimybės generuoti CSR serveryje, neturint galimybės kompiuteryje įsidiegti programų, CSR galite susigeneruoti su CSR generatoriumi: csrgenerator.com. Svarbiausia, kad generatorius privatų raktą sugeneruotų Jūsų naršyklėje su JavaScript ir nesiųstų jo į interneto svetainės savininko serverį.